Standen RCG crosscriterium

Hieronder staat het overzicht van de eindstanden van het crosscriterium voor het seizoen 2015-2016. In dit overzicht zijn enkel de geplaatste atleten opgenomen. Klik op de naam van een categorie om de volledige stand te zien, inclusief de niet geplaatste atleten.

Seniors Mannen

1Arno De Feyter591
2Ruud Van Cauteren393

Seniors Vrouwen

1Ann-Sofie Claeys595
2Jana Goddeeris475
3Sara Van Biesen264
4Sharon Claeys247

Juniors Mannen

1Janik Boone501
2Creo Rahoens354
3Matthias Van Damme206

Juniors Vrouwen

1Nele Venneman311
2Leen De Lange142

Masters Mannen

1Wim De Bois639
2Toon Van Cauteren623
3Frits De Baets592
4Philip Rahoens568
5Walter Verstraete487
6Sam Samain466
7Rembert Jans443
8Ludo Fockedey425
9Maarten De Bock388
10Thierry De Vreese327
11Pascal De Pauw275
12Tjorven Bossu255
13Piet Cambier232
14Peter Van De Walle221
15Roland De Bois163
16Hugo Huygebaert118
17Stefan Lanssens109
18Swen De Pauw59

Masters Vrouwen

1Nathalie D'Haeninck255
2Annemie D'Haeninck167

Korte cross Mannen

1Riken Ost518
2Bert Misplon512
3Hannes D'Heer458
4Jeroen Meuleman444

Scholieren Mannen

1Louis Misplon489
2Victor Peeters434
3Dante Van Poucke323
4Sander Biebaut228
5Nathan Verbrugghe124

Scholieren Vrouwen

1Fleur Verstraete303

Cadetten Mannen

1Lennert Dewulf696
2Matthias Loeys594
3Bent Roggeman565
4Stijn Severens533
5Sieben Roggeman499
6Arne Vergison445
7Sem Schockaert354
8Jef Misplon313
9Mathijs Genbrugge313
10Lorenzo De Visscher248

Cadetten Vrouwen

1Silke Vlaeminck605
2Maite De Raeve406
3Mirthe Laureys315
4Yara Valck311
5Jolien Claeys140
Voor benjamins, pupillen en miniemen wordt geen rangschikking opgemaakt. Zie het reglement voor meer info. Hieronder staan enkel de atleten die zich reeds geplaatst hebben, in willekeurige volgorde.

Miniemen Jongens

Kyle Sakwe, Jarne De Pauw, Mauro De Keyser, Seppe Verstraete, Henri Vande Cavey, Brecht Stevens, Arnaud Dargent, Rune Bossu, Wout De Wilde, Tijs Verschuere, Pieterjan Van De Walle, Jan Rijpkema, Toon De Lange, Ewout De Jonghe, Seppe Severens

Miniemen Meisjes

Beryl Owusu, Femke D'hauwers, Lisa Clopterop, Oona Van Hulle, Nilay Capa, Marion Van Hulle, Lore Bruynooghe, Sien Dombrecht, Charlotte Michiels, Lore Casier, Lotte Leroy, Febe Leroy

Pupillen Jongens

Arne Bruynooghe, Sander De Pauw, Thore Bossu, Robbe Verstraete, Merlijn De Pauw, Ilian Van Der Meiren, Yaron De Vreese, Eppo Van De Voorde, Jarne Cardon, Briek Storme, René Clinckspoor, Leon Reznor, Lukas Devos, Remi Van Hulle, Rune Verbrugghe

Pupillen Meisjes

Camille Ritiere, Naomi Sakwe, Zoë Dekeyzer, Laure Van Herreweghe, Emma Van Herreweghe, Emma De Landsheere, France Vande Cavey, Hanne Van Hulle, Sena Tay, Maxime Dargent, Luna Van Belleghem, Flore Leroy, Nienke Teirlinck

Benjamins Jongens

Timon Houthooft, Lukas De Pauw, Pepijn De Pauw, Jaron Van Der Meiren, Stan Storme, Samuel Van De Walle, Olaleke Bada, Jonas Verschuere, Jerom Rigole, Rune Van Belleghem, Kobe Moerman

Benjamins Meisjes

Eva Holsbeke, Lotte Braem, Celeste Talboom, Lieselot Bracke, Jente De Wolf, Saar Dombrecht, Pia Van De Vyver, Zara Clicque, Jolien Clopterop, Marthe Verheecken, Nore Vinck, Axelle Van Den Abbeel, Laure Lapin